Apartament B601 Olympic Park

Apartament trzypokojowy o powierzchni 70 m2 zlokalizowany w Olympic Park w Kołobrzegu.

Składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz tarasu.

Kategoria:

Opis

Ten duży apartament był już wykończony i wyposażony w zabudowy oraz meble.

Naszym zadaniem było go odpowiednio zaaranżować, wybrać i dokupić potrzebne elementy wyposażenia i dekoracje, dzięki którym wnętrze zrobiło się przytulniejsze i nabrało bardziej wyrazistego charakteru.

Salon z aneksem kuchennym

Szarą sofę ozdobiliśmy czarnymi i czerwonymi poduszkami, wybraliśmy czarno-białe dodatki, wysoką, stojąca lampę i obraz, które ładnie podkreśliły całą aranżację.

Sztuczne rośliny sprawiły, że wnętrze nabrało bardziej kameralnego charakteru.

Pierwsza sypialnia

Ponieważ jest ona utrzymana w jasnej, spokojnej kolorystyce szarości i bieli, postanowiliśmy dodać tutaj jakiś wyróżniający się akcent.

Wybraliśmy kapę w pięknym, niebieskim odcieniu oraz kolorowe poduszki, które odznaczają się na tle szaro-białej tapety za łóżkiem.

Druga sypialnia

W tym pomieszczeniu znajduje się tapeta imitująca stare cegły w kolorze brązu i szarości, postanowiliśmy wybrać stylowe dodatki, które ładnie się z nią skomponują.

Szara kapa, poduszki w geometryczne wzory oraz sztuczne rośliny pięknie ozdobiły to wnętrze, aby było przyjemniejsze dla gości.

Co najbardziej się nam podoba

Szara sofa, postawiona na tle tapety ze starymi cegłami razem z kolorowymi poduszkami, nowoczesną, minimalistyczną lampą i obrazem tworzą piękną kompozycję w stylu loft, która na pewno zwróci uwagę jego miłośników.

Tytuł

Przejdź do góry