Apartament B402 Olympic Park

Apartament dwupokojowy o powierzchni 44 m2 zlokalizowany w Olympic Park w Kołobrzegu.

Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz tarasu.

Kategoria:

Opis

Metamorfoza tego apartamentu jest najlepszym przykładem tego, że nawet przy niewielkim budżecie można zaaranżować ładne i przytulne wnętrze, które zachęca do tego, aby zostać w nim na dłużej.

Salon

Ze względu na ograniczony budżet zostawiliśmy tutaj ciemną komodę pod telewizor, dzięki takiemu mocnemu akcentowi, mogliśmy sobie pozwolić na pastelowe kolory w przypadku mebli wypoczynkowych.

Tak zdecydowaliśmy się na kanapę w szaro-miętowym odcieniu oraz pastelowy, różowy fotel na drewnianych nogach.

Biały stolik, wysoka lampa i zasłony w kolorze przybrudzonego różu, sprawiły, że wnętrze nabrało delikatności.

Aneks kuchenny

Ciemne meble zestawiliśmy z białym blatem i modnymi krzesłami w stylu skandynawskim, dzięki czemu zyskaliśmy wygodne miejsce do spożywania posiłków, przy którym bez problemu zmieszczą się 4 osoby.

Sypialnia

Tutaj za pomocą odpowiednich dodatków udało się nam ożywić to puste i mało wyraziste wnętrze. Wykorzystaliśmy i niebieską narzutę i poszewki na poduszki, jasne lampki nocne oraz oryginalny obraz modułowy, który zawisł nad łóżkiem.

Co najbardziej się nam podoba

Pastelowe kolory w salonie to nasz faworyt, mimo że jest ich tutaj sporo, to połączone z ciemnymi meblami, tworzą modną i dobrze wywarzoną kompozycję.

Podobają się nam również wszystkie motywy morza, jakimi udekorowaliśmy ten apartament, czyli obrazy i model żaglowca w sypialni.

 

Tytuł

Przejdź do góry