Apartament B.49 S&S Resort

Apartament dwupokojowy o powierzchni 42 m2 zlokalizowany w S & S Resort w Kołobrzegu.

Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu.

Opis

Właściciel tego apartamentu zlecił nam jego kompletne umeblowanie.

W tym celu wykonane zostały na wymiar zabudowa kuchenna i szafy.

Całość jest utrzymana w jasnych barwach, które połączyliśmy z różnymi odcieniami drewna oraz wyposażeniem w pięknym, intensywnym kolorze niebieskim.

Salon

Tutaj położona została tapeta z imitacją desek, która nadaje temu wnętrzu odrobinę przytulności.

Uwagę zwraca niebieska sofa, wykonana na zamówienie, zestawiliśmy ją z granatowymi zasłonami oraz wiszącą, ratanową huśtawką, która nadaje wnętrzu oryginalnego charakteru.

Aneks kuchenny

Wyposażyliśmy go w dolną zabudowę w pięknym kolorze niebieskim, wykonaną na zamówienie oraz jasny, drewniany stół, przy którym postawiliśmy z jednej strony długą ławkę, a z drugiej białe krzesła typu patyczak.

Takie wyposażenie razem z marynistycznymi dodatkami sprawia, że apartament nabrał klimatu nadmorskiego domku.

Sypialnia

Tutaj na ścianach zawieszone zostały ozdobne wiosła, obok dużego łóżka postawiliśmy drewniane stoliki nocne, obok drzwi stanęła niebieska szafa z lustrami na drzwiach, które optycznie powiększają pomieszczenie, całość dopełniają beżowe zasłony.

Łazienka

To pomieszczenie było już wyposażone we wszystkie sanitariaty, dokupiliśmy do niego szafkę oraz wykonaliśmy zabudowę piecyka.

Co najbardziej się nam podoba

Naszym faworytem w apartamencie B.49 są piękne, niebieskie meble, szafa, kuchenna zabudowa i sofa, wykonane na zamówienie, które ożywiają to wnętrze i nadają mu wyjątkowego charakteru.

Tytuł

Przejdź do góry