Apartament 115 Olymp Kołobrzeg

Apartament jednopokojowy typu studio o powierzchni 38 m2 zlokalizowany w OSW Olymp w Kołobrzegu.

Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Kategoria:

Opis

Kiedy pierwszy raz weszliśmy do tego apartamentu, od razu wiedzieliśmy, czemu właściciel ma problem ze znalezieniem najemców.

Ciemne, ciężkie meble i puste ściany sprawiały, że wnętrze było mało przytulne i nie zachęcało nikogo, aby pozostał w nim na dłużej.

Postanowiliśmy zmienić je w miejsce, w którym każdy chce się zatrzymać.

Salon

W przypadku aranżacji tego wnętrza wybór padł na lekki, prowansalski styl.

W tym celu zdecydowaliśmy się na  ściany pokryte piękną sztukaterią w odcieniu beżu oraz jedną w kontrastowym niebieskim kolorze.

Całość uzupełniliśmy dodatkami w  jasnych, pastelowych barwach.

Poza niebieską ścianą, mocnym akcentem tego salonu jest zdecydowanie sofa, również w dosyć ciemnym odcieniu niebieskiego.

Jedną cześć salonu, zaadoptowaliśmy jako część sypialnianą, postawiliśmy tam duże łóżko z tapicerowanym, modułowym zagłówkiem oraz małe stoliki nocne.

Aneks kuchenny

Również otrzymał nowy, świeży wygląd, uzyskaliśmy go przez pomalowanie szafek farba do renowacji V33 w kolorze bawełny, wymianę zlewu i blatu na jasny, drewnopodobny, który ładnie komponuje się z szafkami.

Co najbardziej się nam podoba

W przypadku tego apartamentu, zdecydowanie jest to sztukateria na ścianach, która nadaje temu wnętrzu niepowtarzalnego, prowansalskiego uroku.

W drugiej kolejności jest to połączenie zdecydowanego niebieskiego koloru, który wprowadziliśmy przez pomalowanie ściany i kanapę z resztą mebli i dodatków w jasnych, pastelowych barwach.

Przejdź do góry