Oferowany w ramach usługi Home Staging wystrój wnętrz Kołobrzeg to skuteczny sposób, aby przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Odpowiednio zaprojektowane, starannie dopracowane i funkcjonalnie zaaranżowane przestrzenie cieszą się większym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców, co wiąże się ze zwiększeniem wartości całej inwestycji. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc!

Dobre pierwsze wrażenie

Home Staging to przygotowanie nieruchomości do częstszego wynajmu lub szybszej sprzedaży. Home Staging łączy w sobie elementy marketingu, psychologii i oczywiście dekoracji.

Dzięki zastosowaniu technik home stagingu, takich jak dobór odpowiednich kolorów i aranżacja wnętrz, nieruchomość nabiera unikalnego stylu, a jej prezentacja budzi pozytywne emocje. To bardzo istotne, bo to właśnie emocje często decydują o wyborze mieszkania lub apartamentu.

Dbamy o to, aby nieruchomości prezentowały się świetnie, bo dobre pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Nie tylko zmienimy Twoją nieruchomość, ale wykonamy również profesjonalną sesję fotograficzną, która zaprezentuje ją z jak najlepszej strony.

Wpływ na sprzedaż nieruchomości

Zastosowanie technik Home Staging w znaczący sposób wpływa na czas oraz cenę sprzedaży nieruchomości.

40%

Skrócenie czasu sprzedaży

10%

Wzrost ceny zakupu

* wartości uśrednione

Zakres usługi

  • Profesjonalna konsultacja

  • Zmiana koloru ścian
  • Uporządkowanie nieruchomości
  • Stylizacja pomieszczeń

  • Zakup elementów dekoracyjnych

  • Sesja fotograficzna

Przed i Po

Home Staging – profesjonalne przygotowywanie i wystrój wnętrz Kołobrzeg

Home Staging Kołobrzeg to usługa skierowana do inwestorów oraz właścicieli nieruchomości, którzy chcą zwiększyć atrakcyjność przeznaczonego na sprzedaż lub wynajem apartamentu. To kompleksowy proces polegający na przygotowaniu mieszkania do potrzeb przyszłych najemców lub potencjalnych kupców, np. poprzez optymalne ustawienie mebli, dodanie odpowiednich dekoracji, czy dokonanie zmian w wystroju wnętrza. Podstawowym celem Home Stagingu jest stworzenie atrakcyjnej i przyciągającej uwagę klientów przestrzeni, dzięki czemu sprzedaż lub wynajem będzie nie tylko szybszy, ale i bardziej opłacalny.

Co obejmuje usługa Home Stagingu?

Mówiąc najprościej, Home Staging to wszystkie działania umożliwiające maksymalne wyeksponowanie zalet konkretnej nieruchomości. W zależności od stanu technicznego i wyglądu mieszkania może obejmować szeroki zakres prac – od gruntownego remontu, po drobną renowację i odświeżenie pomieszczeń.

W przypadku niektórych nieruchomości wystarczy odmalowanie ścian, odnowienie podłóg, czy naprawa niewielkich usterek. Inne wymagają przemeblowania, poprawy oświetlenia, usunięcia niepotrzebnych przedmiotów lub oczyszczenia przestrzeni. W jeszcze innych konieczny będzie zakup nowych mebli, sprzętów, czy dodatków.

Home Staging od APARTLOOK to także profesjonalna aranżacja i dekoracja wnętrz Kołobrzeg. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i na bieżąco aktualizowaną wiedzę wykorzystujemy najnowsze i najskuteczniejsze techniki wizualne i architektoniczne rozwiązania, aby nadać nieruchomości nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

Home Staging – przestrzeń, w której każdy poczuje się jak w domu

W Home Stagingu bardzo ważna jest funkcjonalność i estetyka każdego z pomieszczeń. Przestrzenie muszą być urządzone w praktyczny i neutralny sposób, aby przyciągnąć jak najwięcej potencjalnych nabywców lub najemców. Profesjonalny wystrój mieszkań Kołobrzeg pozwala zwiększyć atrakcyjność i wartość nieruchomości poprzez tworzenie pierwszego pozytywnego wrażenia, które pomaga w wywołaniu zaangażowania emocjonalnego u przyszłych domowników.

Czyste, schludne, uporządkowane i pozbawione osobistych rzeczy pomieszczenia pozwalają potencjalnym najemcom lepiej utożsamić się z wnętrzem. Neutralna kolorystyka, subtelne i estetyczne dekoracje, a także brak wyzywających, kontrowersyjnych elementów umożliwiają trafienie w każdy gust i pozwalają zwizualizować sobie nieruchomość we własnym stylu.

Ważne są również dodatki i ozdoby, które dodają wnętrzom przytulności i ciepła. Często wystarczy kilka stylowych poduszek, dywaników, roślin doniczkowych czy obrazów, aby stworzyć przyjemną, zachęcającą przestrzeń, w której chce się przebywać.

Tworzenie pięknych i praktycznych wnętrz to nie tylko nasza praca, ale i ogromna pasja. Właśnie dlatego oferujemy też inne usługi, będące odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby klientów. Poznaj wszystkie nasze możliwości, takie jak:

Zapisz się do naszego newslettera